W poniedziałek 19 stycznia 2015 w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi ze swoim zespołem genialny Rob Tognoni. Ten ceniony wirtuoz gitary, określany jako bluesowy ” Diabeł Tasmański” jest blisko zaprzyjaźniony z naszym klubem – występował w HRP Pamela wiele razy. Każdy z jego występów pozostawał na długo w pamięci publiczności, nie tylko za sprawą mistrzowskiej gry na gitarze, ale również dzięki jego możliwościom wokalnym. Jako frontman artysta tworzy na scenie niepowtarzalny, energetyczny show. Za każdym razem zaskakuje swoich fanów nowymi pomysłami. Przed koncertem Rob Tognoni wspólnie z pARTyzantem (Krzysztofem Toczko) poprowadzi w Hard Rock Pubie Pamela warsztaty gitarowe. Poniedziałkowy koncert zaczyna się o godzinie 19-tej a warsztaty o 17-tej. Występ Australijczyka poprzedzi toruński duet STORYTELLERS. Wstęp na warsztaty jak i na koncert jest wolny.
Zdjęcie autorstwa AGATY JANKOWSKIEJ.

INFO o artyście poniżej.

ROB TOGNONI – gitarzysta, wokalista, bluesman, wirtuoz.

Urodził się na Tasmanii w r. 1960, gdzie zaczynał swoją muzyczna karierę. Od początku lat 80-tych koncertuje regularnie w Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych, Azji, Ameryce Południowej. Konsekwentnie i bezkompromisowo realizuje swoją własną wizję muzyki, bluesa i gitarowego grania. Sam określa swój styl jako power blues-rock.

Krytycy na całym świecie są zgodni: Rob Tognoni to jeden z najoryginalniejszych artystów na blues-rockowej scenie. Jego płyta nagrana wspólnie z Dave Hole’ w 1994 r. była pierwszą w jego dorobku, która uzyskała status złotej!!! Na swoim koncie ma 16 solowych albumów, płyty winylowe, epki.

Jego utwory możemy odnaleźć na wielu bluesowych kompilacjach.

Tognoni regularnie występuje na większości najbardziej
prestiżowych festiwalach bluesowych na świecie, każdego roku koncertuje w większości krajów Starego Kontynentu, jest laureatem wielu nagród muzycznych.

Skład zespołu:

Rob Tognoni – gitara, śpiew
Łukasz Gorczyca – gitara basowa
Tomek Dominik – perkusja

Źródło: http://www.pubpamela.pl