W dniach 22-23 marca 2018 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Targów Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC, które przygotowane są przy II Ogólnopolskim Kongresie Oświatowym pod hasłem „Edukacja dla zdrowia”. Organizatorem Kongresu jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Wśród wystawców znajdzie się m.in. firma Meinl Distribution, która prezentować będzie tam instrumenty z oferty NINO Percussion.

Targi EDUTEC adresowane są do dyrektorów szkół i przedszkoli, opiekunów szkolnych, pedagogów oraz nauczycieli na różnych poziomach nauczania. Właśnie z tego powodu obecny tam będzie dystrybutor NINO Percussion, a celem uczestnictwa firmy w targach jest promocja marki wśród nauczycieli z całej Polski oraz umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z produktami.

Każdy odwiedzający stoisko znajdujące się w pawilonie 15 (wejście B) będzie miał okazję osobiście przetestować instrumenty, porozmawiać na ich temat oraz wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania przygotowaliśmy zestaw instrumentów NINO Percussion.

22 i 23 marca tereny targowe będą otwarte dla publiczności w godzinach 10:00 – 18:00.

Więcej informacji o targach na stronie edutec.mtp.pl

Strona internetowa NINO Percussion – ninopercussion.com