MARCO SFOGLI i ANDY JAMES poprowadzą
bezpłatne warsztaty w sklepie SKLADMUZYCZNY.PL
już 6 PAŹDZIERNIKA o godzinie 18:00!

Producent profesjonalnego sprzętu gitarowego DV MARK oraz dystrybutor – firma KONSBUD AUDIO organizują w Polsce serię warsztatów gitarowych w ramach DV MARK European Clinic Tour 2014. Warsztaty będą prowadzone przez trzech znakomitych światowej klasy gitarzystów – Marco Sfogliego, Andy’ego Jamesa oraz Grega Howe’ego. Sfogli i James pojawią się w sklepie Skladmuzyczny.pl już w poniedziałek 6 października. Więc nie zastanawiaj się dłużej co będziesz robił tego dnia – my wiemy już, że koniecznie musisz być z nami! :)

Marco Sfogli
Urodził się w 1980 roku. Gitarzysta, kompozytor i aranżer współpracujący z wieloma na świecie artystami. W 2005 roku wziął udział w nagraniu trzeciego solowego albumu Jamesa LaBrie (wokalista Dream Theater) o tytule „Elements of Persuasion”. Płyta stała się hitem wśród fanów progresywnego metalu. Marco jest obecnie członkiem zespołu Jamesa LaBrie. 15 lutego 2008 miała miejsce premiera debiutanckiej płyty solowej Marco zatytułowana „There’s Hope” i wydana przez Lion Music. W 2010 roku ponownie wziął udział w nagrywaniu następnej płyty Jamesa LaBrie o tytule ”Static Impulse”, tym razem już nie tylko jako gitarzysta ale i współ-kompozytor oraz realizator nagrań. Marco wydał swój drugi solowy album w 2012 roku. Płyta o nazwie „reMarcoble” została wydana przez JTC Records. W 2013 roku dołączył do zespołu The James LaBrie i po raz trzeci wziął udział we współ-tworzeniu płyty „Impermanent Resonance”.

Andy James
Gitarzysta zespołu Sacred Mother Tongue. Wydał cztery solowe płyty Machine, In the wake of Chaos, Kaos 7 (EP) and Andy James 2011. W kolaboracji z kanadyjskim gitarzystą i producentem Alanem Sacha Laskowem wydał również płytę „Psychic Transfusion”. Ma ogromne doświadczenie w nauce gry na gitarze prezentując całą gamę technik solo używanych głównie w muzyce hard rock i heavy metal. Na światowym rynku jego lekcję dostępne są na płytach DVD. Jest współpracownikiem w licklibrary.com i założycielem własnej akademii gitarowej o nazwie „Andy James Guitar Academy”.

6 Października o 18:00 odwiedź Skladmuzyczny.pl i weź udział w warsztatach prowadzonych przez Andy’ego Jamesa i Marco Sfogliego!

Na kolejne warsztaty, w ramach tego samego wydarzenia, prowadzone przez Grega Howe’ego zapraszamy już 20 października, o czym z pewnością jeszcze Cię powiadomimy! :)

Do zobaczenia! :)

Skladmuzyczny.pl
ul. Skawińska 14, Kraków.