RO(C)KOWISKO to cykliczna impreza orgonizowana przez ROK od roku 1998.
Głównym jej celem są warsztaty gry na gitarze i perkusji.
Zajęcia warsztatowe prowadzone są przez zaproszonych muzyków.
Warsztaty połączone są z koncertami gdzie na scenie występują zaproszone gwiazdy jak i lokalni myzycy oraz osoby biorące udział w warsztatach.

RO(c)KOWISKO 2014

2-3 MAJA 2014
SALA KINA ORANŻERIA – RO(C)KOWISKO

2 MAJA – wystąpią
– Stone Age People
– KAT
CENA BILETU 25 ZŁ

3 MAJA -wystąpią
– Disperse
– MICHAEL ANGELO BATIO
CENA BILETU 25 ZŁ
KARNET NA 2 dni 40 ZŁ

BILETY MOŻNA ZAKUPIC PRZELEWEM NA KONTO DOMU KULTURY
BS RADZYŃ PODLASKI
62 8046 0002 2001 0000 0143 0001
w tytule przelewu prosimy podac dane osobowe – RO(C)KOWISKO
BILETY ODBIERAMY W ROK
Radzyński Ośrodek Kultury w Radzyniu Podlaskim
zaprasza wszystkich miłośników gitary elektrycznej i akustycznej
na VIII Warsztaty Gitarowe RO(c)KOWISKO 2-3 maja 2014 .

W tym roku powiększamy ofertę i do gitar dorzucamy bas i perkusję. Zajęcia
poprowadzą znakomici muzycy i wykładowcy-Arkadiusz Gałka i Jacek Kieller (gitara),
Robert Kutrzepa (perkusja) i Lesław Krasoń (bas).

Oczywiście, przy takiej okazji nie może zabraknąć koncertów. W tym roku zagrają:

2 maja – Stone Age People i KAT

3 maja – Disperse i MICHAEL ANGELO BATIO

Dla uczestników warsztatów wejście na koncerty gratis!!!

Arkadiusz Gałka – Zaczął grać w wieku 16 lat. Pierwsze kroki stawiał w rockowej kapeli – Big Bertha. Współpracuje z Marcinem Tywoniukiem [Big Bertha, Papa D, Big Bit]przy produkcjach radiowych i projektach solowych. Gra w kapelach: Electrolit [Grzegorz Wilk, Marcin Tywoniuk] oraz z Mariuszem Materą [Di Matera,Natalia Kukulska, Sixteen, Mietek Jurecki] – w zespole Di Matera i Deck Over, z którym zdobył duże doświadczenie sceniczne. Współpracował też z kapelą FunQ. Współzałożyciel i wykładowca w lubelskiej szkole – „ROCK DISCIPLINE”.

Jacek Kieller – Swoją przygodę z gitarą rozpoczął w wieku 10 lat. Pierwsze kroki z instrumentem stawiał w PSM I i II st. w Chełmie w klasie gitary klasycznej. Współzałożyciel oraz wykładowca w lubelskiej szkole Rock Discipline. Aktualnie bierze udział w projektach muzycznych takich jak: Tension Knob czy Afterload.

Robert Kutrzepa-perkusista z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem muzycznym zdobywanym na wydziale jazzu i muzyki estradowej pod okiem takich muzyków jak Mariusz Bogdanowicz, Adam Buczek, Martin Novak, Marcin Jahr,.Współpracuje z niepubliczną szkołą muzyki rozrywkowej II stopnia w lublinie oraz szkołą muzyczną I i II stopnia im. W. Lutosławskiego jako nauczyciel perkusji i zespołów instrumentalnych.Jest współorganizatorem międzynarodowych warsztatów jazzowych,w latach 2011-2013 brał udział w programie międzynarodowym Comenius . Ukończył kurs realizacji dźwięku, należy do polskiego stowarzyszenia realizatorów dźwięku. Współpracuje z wieloma zespołami muzycznymi,odnajdując się w różnych stylistykach: rock, metal, jazz, pop, latino.Aktualnie uczestniczy w projektach muzycznych: Tension Knob (progressive metal) , Sound Control ( jazz/latino)

Lesław Krasoń – basista, muzyk sesyjny-od punk rocka poprzez rock, funk, pop i jazz.Pierwsze punk-rockowe koncerty zagrał w wieku 15 lat.Potem pojawiła się historia z blusowym zespołem Analog Band.Następnie współpracował ze zwycięzcą debiutów na festiwalu w Opolu Arkadiuszem Niezgodą.Współpracował również z zespołem For Teens, którego piosenka ,”Jesteś częścią mnie” została wykorzystana w serialu „Barwy Szczęścia” TVP 2. W roku 2012 występował na festiwalach w Opolu i Sopocie z artystką Julą zdobywając 3 statuetki. W ostatnim czasie związany z zespołem Pawkin półfinalistą programu Must be the Music i z zespołem Electrolit w skład którego wchodzą Grzegorz Wilk, Marcin Tywoniuk, Arkadiusz Gałka. Został doceniony także przez Wojciecha Pilichowskiego zostając zaproszony do nagrania płyty „No Bass No Fun „.

RO(C)KOWISKO 2014
Warsztaty poprowadzą Panowie
Arkadiusz Gałka i Jacek Kieller (gitara)
Robert Kutrzepa (perkusja)
Lesław Krasoń (bas).

DZIEŃ I – KONCERTY
STONE AGE PEOPLE
KAT

DZIEŃ II – KONCERTY
DISPRESE
MICHAEL ANGELO BATIO