Tosin Abasi to szczególnie wyróżniający się na tle młodego pokolenia gitarzystów dwudziestoośmiolatek, otwarty na różne gatunki muzyczne i wciąż poszerzający swoje środki muzycznej ekspresji. Zainspirował on Krakowską Szkołę Gitarową Guitarmanic oraz Fundację Magazyn Kultury do tego stopnia, że już 10 października przy okazji swojej wizyty w Polsce i dwóch koncertów z Animals As Leaders poprowadzi dla Was pierwszą i jedyną w Polsce Klinikę Gitarową.

Klinika odbędzie się w krakowskim klubie Kolanko No 6
(ul. Józefa 17, dzielnica: Kazimierz)
przed koncertem zespołu Animals As Leaders w klubie Fabryka.

Wydarzenie będzie podzielone na 3 etapy:

etap 1. 18:00-19:00 Master Class – warsztaty, które można potraktować jako grupową lekcję. Warto wziąć ze sobą gitarę.

Cena: 100zł (dotyczy wszystkich etapów)

etap 2. 19:00-20:00 Prezentacja – Tosin opowie o sobie, gitarach, wzmacniaczach i technikach, których używa. Zaprezentuje kilka autorskich utworów i omówi ich wybrane fragmenty.

Cena: 50zł ( dotyczy 2 i 3 etapu)

etap 3. 20:00-20:30 tzw. Sign Session -czyli niepowtarzalna okazja bezpośredniego spotkania z artystą oraz zdobycia autografu i pamiątkowego zdjęcia. Każdy z uczestników dostanie klinikowy plakat :)

Zarówno podczas Master Class jak i Prezentacji będzie można zadawać pytania, odpowiadać na pytania konkursowe, za co przewidziane są NAGRODY w postaci rozmaitych akcesoriów gitarowych.

Bilety można nabyć w siedzibie Szkoły Guitarmanic (ul. Celarowska 4 przy Opolskiej Estakadzie) lub w klubie -w dniu Kliniki.

Płatności można dokonać również przelewem na nr konta Krakowskiej Szkoły Gitarowej Guitarmanic.

Więcej info:
www.guitarmanic.pl
Facebook: https://www.facebook.com/guitarmanic